Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. VÝŠIVKA-POZEMNÉ SILY
  3. Znak bbz TRENČÍN digi

Znak bbz TRENČÍN digi

Prvoradým poslaním brigády bojového zabezpečenia je podieľať sa na obranyschopnosti  a ochrane územnej celistvosti Slovenskej republiky. V rámci záv... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
6,00 EUR
3,60 EUR
3,00 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie
  • Prvoradým poslaním brigády bojového zabezpečenia je podieľať sa na obranyschopnosti  a ochrane územnej celistvosti Slovenskej republiky. V rámci záväzkov voči NATO plniť úlohy podľa článku  5 Washingtonskej zmluvy.  
     

  • Poskytovať bojové zabezpečenie (prepravné, zásobovacie, opravárenské činnosti a poľné služby) na 2. a 3. úrovni logistiky v prospech jednotiek OS SR na území aj mimo územia SR (pri zaručovaní obrany a bezpečnosti štátu a plnení úloh MKM, DKM) a taktiež v prospech spojeneckých síl pri operáciách na území SR.

 

  • Poskytovať logistickú podporu pre sily nasaditeľné v operáciách mimo územia SR, poskytovať deklarované jednotky v prospech operácií NATO v rozsahu záväzkov SR podľa Národných cieľov so zameraním na prípravu špecifických logistických jednotiek.

Zdroj: https://vbrbz.mil.sk/39919

Na výrobu tohoto produktu sú použité recyklované materiály, čím sa hlásime k environmentálnemu podnikaniu v snahe šetriť životné prostredie.

 

 

 

 

Tovar zaradený v kategóriách

GOPAY

 

 

LOGO

maestro

visa

 

 

 
PayPal Acceptance Mark

 

SYMBOL CTI A

ODVAHY

Facebook
SYMBOL CTI A ODVAHY
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk