Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. VÝŠIVKA-POZEMNÉ SILY
  3. ZNAK VOJENSKÁ POLÍCIA

ZNAK VOJENSKÁ POLÍCIA

Vojenská polícia bola zriadená 21. januára 1991. Vo svojej činnosti sa spočiatku riadila internými normatívnymi aktami. Od marca 1992 upravuje jej čin... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
6,00 EUR
3,60 EUR
3,00 EUR
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie

Vojenská polícia bola zriadená 21. januára 1991. Vo svojej činnosti sa spočiatku riadila internými normatívnymi aktami. Od marca 1992 upravuje jej činnosť Zákon č.124/1992 Zb. o Vojenskej polícii v znení neskorších predpisov. Činnosť Vojenskej polície sa ďalej riadi platnými predpismi branného zákonodarstva, Trestným zákonom, Trestným poriadkom, Zákonom o priestupkoch atď. Vybrané ustanovenia týchto predpisov sú konkretizované internými normatívnymi aktami Ministerstva obrany.
Vojenská polícia je plno profesionálna zložka Ministerstva obrany Slovenskej republiky. Na čele Vojenskej polície stojí riaditeľ Vojenskej polície. Je priamo podriadený ministrovi obrany Slovenskej republiky.
Vojenská polícia sa zameriava najmä na predchádzanie závažnému protiprávnemu konaniu, javom a udalostiam. Zvýšenú pozornosť venuje problematike drog, ochrane zbraní, munície a výbušnín. Popri prevencii, ktorá je chápaná ako jedna z rozhodujúcich aktivít k znižovaniu trestnej činnosti v Ozbrojených silách SR, je jej poslaním tiež trestná represia.
Výšivku nosia všetci príslušníci VP.

Tovar zaradený v kategóriách

GOPAY

 

 

LOGO

maestro

visa

 

 

 
PayPal Acceptance Mark

 

SYMBOL CTI A

ODVAHY

Facebook
SYMBOL CTI A ODVAHY
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk